Portal Subiektywnie o Finansach opisuje wyrok, który uzyskaliśmy w sprawie przeciwko Alior Bankowi S.A. w związku z dystrybucją produktu z rodziny W Investments!

  1. W portalu Subiektywnie o Finansach znajdziecie artykuł poświęcony sprawie, którą prowadzimy przeciwko Alior Bank S.A.
  2. W imieniu naszego Klienta domagamy się od Banku odszkodowania za przeprowadzony przez Bank proces dystrybucji certyfikatów inwestycyjnych W Investments.
  3. Sąd Okręgowy w Kielcach 16 września 2021 r., I C 807/20, uwzględnił wytoczone powództwo w całości. Nakazał Alior Bank S.A. zwrot wszystkich środków, które nasz Klient utracił wskutek skorzystania z produktu dystrybuowanego przez Bank.
  4. Z artykułem możecie znaleźć się tu (klik). Polecamy!

Zobacz również

Oznaczanie treści sponsorowanych w mediach społecznościowych. UOKiK kończy tworzenie wytycznych.

Prawidłowe oznaczanie treści sponsorowanych w mediach społecznościowych nadal budzi sporo wątpliwości wśród influencerów. Dotychczas najwięcej wątpliwości sprawiało wyznaczenie granicy pomiędzy

Sąd Okręgowy w Tarnowie udzielił zabezpieczenia!

1. Sąd Okręgowy w Tarnowie udzielił zabezpieczenia poprzez wstrzymanie płatności do zakończenia procesu. 2. Postanowienie SA w Krakowie o zabezpieczeniu,

wn legal

Karol Wątrobiński
k.watrobinski@wnlegal.pl

Damian Nartowski
d.nartowski@wnlegal.pl

Nasze biura: Kielce, ul. Olszewskiego 6 | Kraków, ul. Królewska 57 | Warszawa Rondo Daszyńskiego 2b
+48 730 740 950 | biuro@wnlegal.pl