Pozew przeciwko Bankowi Ochrony Środowiska S.A złożony!

Informujemy o złożeniu pozwu przeciwko Bankowi Ochrony Środowiska S.A w Warszawie („BOŚ”) w związku z odpowiedzialnością tego banku za wadliwy proces dystrybucji certyfikatów inwestycyjnych z rodziny W Investments.

W imieniu naszego klienta domagamy się zwrotu wszystkich utraconych przez niego środków. Środki zostały utracone wskutek dokonania zapisu na certyfikaty inwestycyjne jednego z funduszy z rodziny W Investments przy udziale Banku Ochrony Środowiska S.A.

BOŚ zorganizował i przeprowadził w przypadku naszego klienta proces dystrybucji produktu, który miał stanowić bezpieczne ulokowanie oszczędności, a w rzeczywistości doprowadził do braku możliwości dysponowania tymi środkami (ich utraty).

Po wygranej z Alior Bankiem w sprawie odpowiedzialności za dystrybucję przez ten bank certyfikatów inwestycyjnych z rodziny W Investments (możecie przeczytać o tym tu, klik – https://wnlegal.pl/aktualnosci/precedensowa-wygrana-z-alior-bank-s-a-sad-nakazuje-bankowi-zwrot-pieniedzy-za-inwestycje-w-certyfikaty-z-rodziny-w-investments/) postaramy się odzyskać dla naszego klienta środki od kolejnego banku.

Zobacz również

Oznaczanie treści sponsorowanych w mediach społecznościowych. UOKiK kończy tworzenie wytycznych.

Prawidłowe oznaczanie treści sponsorowanych w mediach społecznościowych nadal budzi sporo wątpliwości wśród influencerów. Dotychczas najwięcej wątpliwości sprawiało wyznaczenie granicy pomiędzy

Sąd Okręgowy w Tarnowie udzielił zabezpieczenia!

1. Sąd Okręgowy w Tarnowie udzielił zabezpieczenia poprzez wstrzymanie płatności do zakończenia procesu. 2. Postanowienie SA w Krakowie o zabezpieczeniu,

wn legal

Karol Wątrobiński
k.watrobinski@wnlegal.pl

Damian Nartowski
d.nartowski@wnlegal.pl

Nasze biura: Kielce, ul. Olszewskiego 6 | Kraków, ul. Królewska 57 | Warszawa Rondo Daszyńskiego 2b
+48 730 740 950 | biuro@wnlegal.pl