Prawomocna wygrana z Alior Bank dotycząca W Investments. Alior Bank musi oddać pieniądze zainwestowane w Fundusz Lasy Polskie!

11 sierpnia 2022 r. wygraliśmy w Sądzie Apelacyjnym w Krakowie prawomocnie precedensową sprawę przeciwko Alior Bank o zapłatę, dotyczącą certyfikatów inwestycyjnych z rodziny W Investments (Lasy Polskie).

Bank ma oddać wszystkie pieniądze, które nasz klient wpłacił w ramach wykonania zapisu na certyfikaty (wskutek działania Banku) – nie musimy czekać na zakończenie likwidacji funduszu itd. Bank ma pieniądze oddać już teraz. Wszystkie.

Sąd Apelacyjny w Krakowie (I ACa 10/22) oddalił apelację Alior Banku od wyroku z 16 września 2021 r. Sądu Okręgowego w Kielcach (I C 807/20). Sąd Okręgowy w Kielcach, co znalazło akceptację w rozstrzygnięciu Sądu Apelacyjnego w Krakowie, nakazał zwrot wszystkich środków, które klient wpłacił w ramach zapisu na certyfikaty W Investments. Ekspresowe tempo rozpatrzenia apelacji złożonej przez Bank – Sąd Apelacyjny w Krakowie zamknął temat w nieco ponad 6 miesięcy.

Zobacz również

Przedawnienie roszczeń banków w sprawach frankowych. Komentarz dla prawo.pl

Damian Nartowski udzielił komentarza dla prawo.pl. Tym razem sprawa dotyczy przedawnienia roszczeń banków w sprawach frankowych, a dokładniej już 12

O wygranej z Alior Bank możesz przeczytać na prawo.pl

11 sierpnia informowaliśmy o prawomocnej wygranej z Alior Bank, który zgodnie z wyrokiem Sądu Apelacyjnego w Krakowie ma oddać wszystkie

wn legal

Karol Wątrobiński
k.watrobinski@wnlegal.pl

Damian Nartowski
d.nartowski@wnlegal.pl

Nasze biura: Kielce, ul. Olszewskiego 6 | Kraków, ul. Królewska 57 | Warszawa Rondo Daszyńskiego 2b
+48 730 740 950 | biuro@wnlegal.pl