Czas na Spółdzielnię Energetyczną!

user_4 https://wnlegal.pl/wp-content/uploads/2020/12/logo.svg

Po Dolinie Wodorowej oraz Klastrze Energii, tym razem miło nam poinformować, że zespół naszej kancelarii zapewniał wsparcie prawne Energy Trade Solutions S.A. przy powstawaniu Spółdzielni Energetycznej Nowa Słupia. Jest to pierwsza spółdzielnia energetyczna w Województwie Świętokrzyskim.

Przedmiotem działalności spółdzielni energetycznej jest wytwarzanie energii elektrycznej w instalacjach odnawialnych źródeł energii i równoważenie zapotrzebowania energii elektrycznej na potrzeby własne spółdzielni energetycznej oraz jej członków. Tworzona spółdzielnia stanowi jeden z rodzajów rozwoju i wspierania społeczności energetycznych. Dzięki korzystnemu systemowi rozliczeń za energię elektryczną w spółdzielni energetycznej możliwym będzie generowanie oszczędności dla jej członków.

Na stronach internetowych Gminy Nowa Słupia możecie przeczytać więcej o tym projekcie oraz zobaczyć zdjęcia z tego wydarzenia (klik).

W skład zespołu doradzającego wchodzili: radca prawny Damian Nartowski, adwokat Mateusz Ćwiertniewski, aplikant radcowski Magdalena Godos.

Zobacz również

WN Legal w Ministerstwie Sprawiedliwości!

W najbliższy piątek, 12 kwietnia (tak, już jutro!) o godzinie 10:30, radca prawny Damian Nartowski, na zaproszenie dr Anety Wiewiórowskiej-Domagalskiej Pełnomocniczki

Jak usprawnić [przyspieszyć] 
postępowania w sprawach „frankowych”?

Po zapoznaniu się z artykułem Patrycji Rojek o walce z zatorami frankowymi, zastanawiamy się: czy możliwe [wydaje się, że tak]

wn legal

Karol Wątrobiński
k.watrobinski@wnlegal.pl

Damian Nartowski
d.nartowski@wnlegal.pl

Nasze biura: Kielce, ul. Olszewskiego 6 | Kraków, ul. Królewska 57 | Warszawa Rondo Daszyńskiego 2b
+48 730 740 950 | biuro@wnlegal.pl