Czas na Spółdzielnię Energetyczną!

user_4 https://wnlegal.pl/wp-content/uploads/2020/12/logo.svg

Po Dolinie Wodorowej oraz Klastrze Energii, tym razem miło nam poinformować, że zespół naszej kancelarii zapewniał wsparcie prawne Energy Trade Solutions S.A. przy powstawaniu Spółdzielni Energetycznej Nowa Słupia. Jest to pierwsza spółdzielnia energetyczna w Województwie Świętokrzyskim.

Przedmiotem działalności spółdzielni energetycznej jest wytwarzanie energii elektrycznej w instalacjach odnawialnych źródeł energii i równoważenie zapotrzebowania energii elektrycznej na potrzeby własne spółdzielni energetycznej oraz jej członków. Tworzona spółdzielnia stanowi jeden z rodzajów rozwoju i wspierania społeczności energetycznych. Dzięki korzystnemu systemowi rozliczeń za energię elektryczną w spółdzielni energetycznej możliwym będzie generowanie oszczędności dla jej członków.

Na stronach internetowych Gminy Nowa Słupia możecie przeczytać więcej o tym projekcie oraz zobaczyć zdjęcia z tego wydarzenia (klik).

W skład zespołu doradzającego wchodzili: radca prawny Damian Nartowski, adwokat Mateusz Ćwiertniewski, aplikant radcowski Magdalena Godos.

Zobacz również

Jesteśmy największą kancelarią w regionie Świętokrzyskim!

Z ogromną radością informujemy, że zajęliśmy I miejsce w corocznym rankingu Rzeczpospolitej w kategorii: Największa kancelaria w regionie Świętokrzyskim! To

Potrącenia w sprawach frankowych. Komentarz dla prawo.pl

Damian Nartowski dla prawo.pl omawia kwestie dotyczące skuteczności wezwań do zapłaty kierowanych przez banki oraz dokonywane potrącenia w sprawach frankowych,

wn legal

Karol Wątrobiński
k.watrobinski@wnlegal.pl

Damian Nartowski
d.nartowski@wnlegal.pl

Nasze biura: Kielce, ul. Olszewskiego 6 | Kraków, ul. Królewska 57 | Warszawa Rondo Daszyńskiego 2b
+48 730 740 950 | biuro@wnlegal.pl