Kolejny pozew przeciwko Alior Bank S.A złożony!

user_4 https://wnlegal.pl/wp-content/uploads/2020/12/logo.svg

Informujemy o złożeniu kolejnego pozwu do Sądu Okręgowego w Lublinie przeciwko Alior Bank S.A w Warszawie, w związku z odpowiedzialnością tego banku za wadliwy proces dystrybucji certyfikatów inwestycyjnych emitowanych przez fundusz AGIO Wierzytelności Plus 2 Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty.

W imieniu naszego klienta domagamy się zwrotu wszystkich utraconych przez niego środków. Środki zostały utracone wskutek dokonania zapisu na certyfikaty inwestycyjne funduszu AGIO Wierzytelności Plus 2 Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty przy udziale Alior Bank.

Alior Bank zorganizował i przeprowadził w przypadku naszego klienta proces dystrybucji produktu, który miał stanowić bezpieczne ulokowanie oszczędności, a w rzeczywistości doprowadził do braku możliwości dysponowania tymi środkami (ich utraty).Po wygranej z Alior Bankiem w sprawie odpowiedzialności za dystrybucję przez ten bank certyfikatów inwestycyjnych z rodziny W Investments (możecie przeczytać o tym tutaj – klik) postaramy się odzyskać dla naszego klienta środki od Alior Banku w kolejnym postępowaniu dotyczącym innego produktu (certyfikatów inwestycyjnych AGIO Wierzytelności Plus 2 Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty).

Zobacz również

WN Legal w Ministerstwie Sprawiedliwości!

W najbliższy piątek, 12 kwietnia (tak, już jutro!) o godzinie 10:30, radca prawny Damian Nartowski, na zaproszenie dr Anety Wiewiórowskiej-Domagalskiej Pełnomocniczki

Jak usprawnić [przyspieszyć] 
postępowania w sprawach „frankowych”?

Po zapoznaniu się z artykułem Patrycji Rojek o walce z zatorami frankowymi, zastanawiamy się: czy możliwe [wydaje się, że tak]

wn legal

Karol Wątrobiński
k.watrobinski@wnlegal.pl

Damian Nartowski
d.nartowski@wnlegal.pl

Nasze biura: Kielce, ul. Olszewskiego 6 | Kraków, ul. Królewska 57 | Warszawa Rondo Daszyńskiego 2b
+48 730 740 950 | biuro@wnlegal.pl