Kolejny pozew przeciwko Alior Bank S.A złożony!

user_4 https://wnlegal.pl/wp-content/uploads/2020/12/logo.svg

Informujemy o złożeniu kolejnego pozwu do Sądu Okręgowego w Lublinie przeciwko Alior Bank S.A w Warszawie, w związku z odpowiedzialnością tego banku za wadliwy proces dystrybucji certyfikatów inwestycyjnych emitowanych przez fundusz AGIO Wierzytelności Plus 2 Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty.

W imieniu naszego klienta domagamy się zwrotu wszystkich utraconych przez niego środków. Środki zostały utracone wskutek dokonania zapisu na certyfikaty inwestycyjne funduszu AGIO Wierzytelności Plus 2 Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty przy udziale Alior Bank.

Alior Bank zorganizował i przeprowadził w przypadku naszego klienta proces dystrybucji produktu, który miał stanowić bezpieczne ulokowanie oszczędności, a w rzeczywistości doprowadził do braku możliwości dysponowania tymi środkami (ich utraty).Po wygranej z Alior Bankiem w sprawie odpowiedzialności za dystrybucję przez ten bank certyfikatów inwestycyjnych z rodziny W Investments (możecie przeczytać o tym tutaj – klik) postaramy się odzyskać dla naszego klienta środki od Alior Banku w kolejnym postępowaniu dotyczącym innego produktu (certyfikatów inwestycyjnych AGIO Wierzytelności Plus 2 Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty).

Zobacz również

Jesteśmy największą kancelarią w regionie Świętokrzyskim!

Z ogromną radością informujemy, że zajęliśmy I miejsce w corocznym rankingu Rzeczpospolitej w kategorii: Największa kancelaria w regionie Świętokrzyskim! To

Potrącenia w sprawach frankowych. Komentarz dla prawo.pl

Damian Nartowski dla prawo.pl omawia kwestie dotyczące skuteczności wezwań do zapłaty kierowanych przez banki oraz dokonywane potrącenia w sprawach frankowych,

wn legal

Karol Wątrobiński
k.watrobinski@wnlegal.pl

Damian Nartowski
d.nartowski@wnlegal.pl

Nasze biura: Kielce, ul. Olszewskiego 6 | Kraków, ul. Królewska 57 | Warszawa Rondo Daszyńskiego 2b
+48 730 740 950 | biuro@wnlegal.pl