Wielomilionowa transakcja zamknięta!

user_4 https://wnlegal.pl/wp-content/uploads/2020/12/logo.svg

Karol Wątrobiński i Damian Nartowski koordynowali transakcję polegającą na udzieleniu przez klienta kancelarii finansowania w kwocie kilku milionów złotych podmiotowi działającemu w branżach transportowej i rynku nieruchomości.

Cały kontrakt zamknie się w kwocie niespełna 10 milionów złotych.

Nasza kancelaria zapewniała wsparcie biznesowe i prawne negocjując warunki planowanego przedsięwzięcia od chwili, w której pojawił się sam pomysł transakcji, przez jej strukturyzowanie, określanie zabezpieczeń zwrotu udzielonego finansowania (z uwzględnieniem warszawskich nieruchomości), po dokumentację korporacyjną – przygotowanie projektów podpisywanych dokumentów.

Sporo pracowaliśmy w jeden z ostatnich weekendów!

W skład zespołu WN Legal, który uczestniczył w przygotowywaniu dokumentacji transakcyjnej wchodzili: Karol Wątrobiński, Damian Nartowski, Mateusz Ćwiertniewski oraz Magdalena Godos.

Zobacz również

Damian Nartowski gościem Telewizji Biznes24!

Mamy przyjemność poinformować, że Damian Nartowski był gościem programu "Blajer mówi Biznes" w Telewizji Biznes24, gdzie podzielił się swoją opinią

Prawomocna wygrana dotycząca kredytu powiązanego z euro

1. Wadliwe postanowienia dotyczące klauzul przeliczeniowych, nie odnoszą się tylko do franka szwajcarskiego. Kredyty czy pożyczki z euro jako walutą

wn legal

Karol Wątrobiński
k.watrobinski@wnlegal.pl

Damian Nartowski
d.nartowski@wnlegal.pl

Nasze biura: Kielce, ul. Olszewskiego 6 | Kraków, Aleja Pokoju 1 | Warszawa Rondo Daszyńskiego 2b
+48 730 740 950 | biuro@wnlegal.pl