WN Legal w Ministerstwie Sprawiedliwości!

user_4 https://wnlegal.pl/wp-content/uploads/2020/12/logo.svg

W najbliższy piątek, 12 kwietnia (tak, już jutro!) o godzinie 10:30, radca prawny Damian Nartowski, na zaproszenie dr Anety Wiewiórowskiej-Domagalskiej Pełnomocniczki Ministra Sprawiedliwości ds. ochrony praw konsumenta, weźmie udział w spotkaniu dotyczącym omówienia sytuacji w sądach rozpoznających sprawy z powództwa konsumentów przeciw bankom, a także możliwych formach eksperckiej współpracy z Ministerstwem Sprawiedliwości.

Cieszymy się na to spotkanie, ponieważ stanowi ono wyjątkową okazję do wymiany poglądów i doświadczeń, przybliżenia Ministrowi Sprawiedliwości kwestii, które dotykają konsumentów, jak choćby długotrwałość postępowań czy organizacja pracy sądów. 

To będzie niezwykle wartościowe spotkanie, które może przyczynić się do lepszego zrozumienia i rozwiązania trudności, z jakimi mierzą się nie tylko konsumenci i ich pełnomocnicy, ale także sądy, do których trafiają sprawy.

Zaproszenie na spotkanie zorganizowane w Ministerstwie Sprawiedliwości stanowi dla Kancelarii duże wyróżnienie, które potwierdza istotną rolę jaką nasi prawnicy odgrywają w sporach z instytucjami finansowymi, którą podstawą jest ochrona konsumentów. 

O kilku kwestiach, które Damian będzie chciał przedstawić – możecie przeczytać TUTAJ.

Zobacz również

Opinia dla prawo.pl w związku z „Dużą” uchwałą SN w sprawach „frankowych”.

Publikacja radcy prawnego Damiana Nartowskiego dotyczący sytuacji po uchwale całego składu Izby Cywilnej Sądu Najwyższego w sprawie kredytów powiązanych z

Sąd Najwyższy decyduje w sprawie kredytów „frankowych”

Jest "duża" uchwała Sądu Najwyższego w sprawie "frankowej" III CZP 25/22. 6 zdań odrębnych, najwięcej do pkt. 2 uchwały (o

wn legal

Karol Wątrobiński
k.watrobinski@wnlegal.pl

Damian Nartowski
d.nartowski@wnlegal.pl

Nasze biura: Kielce, ul. Olszewskiego 6 | Kraków, ul. Królewska 57 | Warszawa Rondo Daszyńskiego 2b
+48 730 740 950 | biuro@wnlegal.pl