Prawomocna wygrana z Alior Bank dotycząca W Investments. Alior Bank musi oddać pieniądze zainwestowane w Fundusz Lasy Polskie!

user_4 https://wnlegal.pl/wp-content/uploads/2020/12/logo.svg

11 sierpnia 2022 r. wygraliśmy w Sądzie Apelacyjnym w Krakowie prawomocnie precedensową sprawę przeciwko Alior Bank o zapłatę, dotyczącą certyfikatów inwestycyjnych z rodziny W Investments (Lasy Polskie).

Bank ma oddać wszystkie pieniądze, które nasz klient wpłacił w ramach wykonania zapisu na certyfikaty (wskutek działania Banku) – nie musimy czekać na zakończenie likwidacji funduszu itd. Bank ma pieniądze oddać już teraz. Wszystkie.

Sąd Apelacyjny w Krakowie (I ACa 10/22) oddalił apelację Alior Banku od wyroku z 16 września 2021 r. Sądu Okręgowego w Kielcach (I C 807/20). Sąd Okręgowy w Kielcach, co znalazło akceptację w rozstrzygnięciu Sądu Apelacyjnego w Krakowie, nakazał zwrot wszystkich środków, które klient wpłacił w ramach zapisu na certyfikaty W Investments. Ekspresowe tempo rozpatrzenia apelacji złożonej przez Bank – Sąd Apelacyjny w Krakowie zamknął temat w nieco ponad 6 miesięcy.

Zobacz również

Jesteśmy największą kancelarią w regionie Świętokrzyskim!

Z ogromną radością informujemy, że zajęliśmy I miejsce w corocznym rankingu Rzeczpospolitej w kategorii: Największa kancelaria w regionie Świętokrzyskim! To

Potrącenia w sprawach frankowych. Komentarz dla prawo.pl

Damian Nartowski dla prawo.pl omawia kwestie dotyczące skuteczności wezwań do zapłaty kierowanych przez banki oraz dokonywane potrącenia w sprawach frankowych,

wn legal

Karol Wątrobiński
k.watrobinski@wnlegal.pl

Damian Nartowski
d.nartowski@wnlegal.pl

Nasze biura: Kielce, ul. Olszewskiego 6 | Kraków, ul. Królewska 57 | Warszawa Rondo Daszyńskiego 2b
+48 730 740 950 | biuro@wnlegal.pl